معرفی چند بازی برتر برای آیفون و آیپد

معرفی چند بازی برتر برای آیفون و آیپد

معرفی چند بازی برتر برای آیفون و آیپد
شرکت اپل در سال 2007 آیفون را معرفی کرد و در سال 2010 اولین آیپد خود را، روانه بازار کرد. در آن زمان بیشتر کاربران از گوشی های ساده استفاده می کردند و تصور اجرای بازی های کنسولی بر روی آیفون و آیپد، تصوری دشوار بود. اما با گذشت زمان، این آرزو محقق شد و حال قصد داریم که پنج بازی برتر سایت Metacritic را معرفی کنیم که بهترین بازی های آیفون و آیپد محسوب می شوند.
لیست برترین بازی های آیفون و آیپد:
1)World of Goo HD با امتیاز 96
2) Super Quiek Hook با امتیاز 96
3)VVVVVV با امتیاز 95
4) Super Stickman Golf 3با امتیاز 95
5)iBlast Moki با امتیاز 94

رتبه اول برترین بازی های آیفون و آیپد، بازی World of Goo HD:
این بازی در سال 2010 برای سیستم عامل ios معرفی شد و در دسته بازی های پازلی-ساخت و سازی قرار میگیرد که جزء بازی های آیفون و آیپدی است که نباید از دست دهید. شما باید با ساخت پل ها، پایه ها و اتصالات لازم، قطرات چسبناک سیاه رنگ را به لوله های مکنده برسانید. خلاقیت و قوانین فیزیکی در این بازی حرف اول را می زنند. اگر به دنبال بازی اعتیاد آور و فکری میگردید ما World of Goo HD را به شما معرفی می کنیم. با توجه به رتبه بندی سایت Metacritic جزء بهترین بازی های آیفون و آیپد محسوب می شود.
برخی از ویژگی های این بازی برای آیفون و آیپد:
• فصل ها و مراحل متعدد.
• مناسب بودن بازی برای رنج های سنی متفاوت،سرگرم کننده برای کودکان و فکری بودن آن برای بزرگسالان.
• استفاده از قوانین فیزیکی و…

رتبه ی سوم برترین بازی های آیفون و آیپد، بازی VVVVVV :
معنی این اسم چیست؟ شاید برای شما هم جالب باشد که این کلمه از نظر لغوی معنایی ندارد اما از نظر گرافیکی و تصویری اشاره به دندانه های تیز موجود در بازی دارد. شاید در نگاه اول گرافیک بازی بسیار بچه گانه به نظر برسد و آنرا به بازی های دهه ی 80 کنسول میکرو نسبت دهیم، اما باید بگویم سخت در اشتباهید. این بازی که توسط کمپانی Terry Cavanagh طراحی شده است، تا کنون بیش از 50000 دانلود را به خود اختصاص داده است که جزء برترین بازی های آیفون و آیپد شناخته می شود.
اگر بخواهیم یک داستان خطی کوتاه برای این بازی بیان کنیم، باید بگوییم که کهکشان دچار حادثه شده است و بسیاری از موجودات از بین رفته اند. شما تنها فرد موجود برای کمک رسانی به بازماندگان هستید و نباید زمان را از دست بدهید. اصول کلی بازی بر مبنای عبور از موانع استوار است. شما باید با لمس صفحه نمایش گوشی آیفون یا آیپدتان، کاراکتر موجود در بازی را به مقصد لازم برسانید. شاخه ها و دندانه های تیزی بر سر راهتان وجود دارد که شما با تغییر جهت و میزان جاذبه، بازی را به پیش ببرید. ناگفته نماند که سرعت عمل حرف اول را می زند.
از نکات مثبت بازی، می توان به موسیقی متن مناسب اشاره کرد. با توجه به محدودیت صدا گذاری در این گونه بازی ها، موسیقی متن نقش سرگرم کننده ای را ایفا می کند.
برخی از ویژگی های این بازی برای آیفون و آیپد:
گیم پلی عالی و روان
داستانی ساده و خطی اما جذاب
گرافیک کودکانه با استفاده از رنگ های محدود،برای تمرکز بیشتر بر روی گیم پلی و زنده کردن یاد بازی های رایانک و میکرو.
استفاده از موسیقی متن قدرتمند و افزایش جذابیت بازی و ….

برگشت به بالا
برای اطلاعات بیشتر وتماس با پشتیبانی میتوانید با شماره ی  09120163831  تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر