معرفی برنامه های کاربردی IOS

برنامه های کاربردی IOS

برنامه های کاربردی IOS
رشد روزافزون طراحی اپلیکیشن های IOS باعث ایجاد شدن یک رقابت سالم در بین شرکت های نرم افزاری شده است، اما این موضوع انتخاب برنامه های کاربردی IOS را سخت می کند، زیرا تنوع در برنامه ها بسیار زیاد است. با استفاده از APP Store گوشی های اپل می توان به راحتی به جدیدترین برنامه های پولی و یا رایگان دست یافت که هرکدام ویژگی های منحصر به فردی را به همراه دارند، در ادامه به بررسی بهترین برنامه های کاربردی IOS خواهیم پرداخت.

لیست معرفی برنامه های کاربردی IOS

در ادامه به بررسی برترین برنامه های IOS خواهیم پرداخت که کاربران زیادی از آنها استفاده می کنند و جزء محبوب ترین برنامه های IOS هستند.

1- ایجاد تصاویر بسیار زیبا با Glitch Art Studio

اگر به دنبال استفاده از یک برنامه برای ایجاد جلوه های ویژه هستید، می توانید از برنامه Glitch Art Studio استفاده کنید. تعداد بسیار زیاد افکت های موجود در این برنامه و همچنین تنوع دسته بندی بالای آن باعث شده است که افراد مختلف استقبال خوبی از این برنامه کاربردی داشته باشند. این برنامه در دو نسخه رایگان و پولی عرضه شده است که جزء محبوبترین برنامه های کاربردی IOS تبدیل شده است. فیلترهای مختلفی برای قراردادن بر روی فیلم ها و عکس ها در برنامه Glitch Art Studio در نظر گرفته شده است و با خرید نسخه پولی می توانید افکت های بیشماری را بدست آورید.

 

2- ایجاد انیمیشن های استاپ موشن با Stop Motion Studio Pro

بسیاری از علاقه مندان به حوزه انیمیشین و کارتون دوست دارند تا با داستان های خود یک کارتون زیبا و جذاب را ایجاد کنند و خوب برنامه Stop Motion Studio Pro بهترین انتخاب در سیستم عامل IOS است و جز برنامه های کاربردی IOS می باشد، این برنامه با داشتن نسخه رایگان و پولی می تواند با داشتن ظاهری ساده و امکانات بسیار زیاد به یک سیستم بزرگ تولید انیمیشن تبدیل شود و گوشی همراه شما را به یک دوربین حرفه ای تبدیل نماید.

 

3- پلیری بسیار قدرتمند با نام Infuse Pro 6

داشتن یک پخش کننده قدرتمند ویدئوی و صوتی یکی از ابزارهای لازم هر گوشی اپلی می باشد و نیاز داشتن یک برنامه کاربردی در زمینه بسیار حائز اهمیت است. برنامه Infuse Pro 6 با داشتن کاربران بسیار زیاد و محبوبیت چشمگیر توانسته در مدت بسیار کمی سرعت رشد خود را افزایش دهد. این برنامه با پشتیبانی از جدیدترین پسوندهای فایلی به منظور پخش و استفاده از الگوریتم های خاص به منظور کاهش پیدا نکردن افت کیفیت و داشتن تنظیمات بسیار زیاد می تواند به عنوان یک پلیر حرفه ای در سیستم عامل IOS استفاده شود.

 

4- برنامه Streaks راهی برای بررسی وضعیت بدن

اگر به دنبال راهی هستید که بدن خود را مورد بررسی قرار دهید و بدانید که کدام کارهای شما تاثیر منفی و یا مثبتی بر روی زندگی طولانی مدت شما خواهد داشت، از برنامه Streaks استفاده کنید که جزء برنامه های کاربردی IOS می باشد. این برنامه با نمایش کامل اطلاعات شما، نشان می دهد که کدام عادت های زندگی شما غلط است و برای جبران آنها چه کارهایی را می توانید انجام دهید. قیمت این برنامه در APP Store در حدود 5 دلار است و میتواند با ایجاد رویکردهای روزانه به شما نشان دهد که کدام فعالیت ها برای بدن ضروری و لازم می باشد و باید از کدام فعالیت ها دوری کرد.

 

5- ساخت آهنگ های به یادماندنی با Fugue Machine

بسیاری از افراد به آهنگ سازی با گوشی های همراه علاقه دارند و این دسته نرم افزار در گوشی های IOS روز به روز در حالئ پیشرفت است. برنامه های کاربردی IOS تنوع بسیار بالایی و دسته ساخت موزیک نیز از این قاعده مستثنی نیست. با استفاده از Fugue Machine  می توان از جدیدترین فایل ها و ساندترک های موجود در برنامه استفاده کرده و براساس سلیقه خود موزیک خود را طراحی کنید. وجود رابط کاربری جذاب و ساده و تنوع بسیار بالا در بیت ها باعث محبوبیت این برنامه شده است.

برگشت به بالا
برای اطلاعات بیشتر وتماس با پشتیبانی میتوانید با شماره ی  09120163831  تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر