طراحی گوشی موبایل به چه سمتی خواهد رفت ؟

طراحی گوشی موبایل به چه سمتی خواهد رفت

طراحی گوشی موبایل همیشه جزء چالش برانگیزترین بحث های هر شرکت تولید کننده تلفن همراه شده است. امروزه با داشتن سخت افزارها و تکنولوژی های جدید، طراحی گوشی ها به سمت سادگی و در عین حال کارایی بیشتر پیش رفته است و شرکت های بزرگ، در حال کار به منظور حذف تمام دکمه های سخت افزاری و تبدیل آنها به چیزی فراتر از یک دکمه هستند. اما در آینده می توان شاهد جدیدترین تکنولوژی ها به منظور طراحی گوش موبایل باشیم.

 

در سال های آینده چه ویژگی هایی به طراحی گوشی موبایل افزوده خواهد شد؟

طرح های اولیه از گوشی های هوشمند نسل جدید و پرچمداران مختلف شرکت های بزرگ، نشان دهنده تغییر رویکرد طراحی تلفن های همراه می باشد. حال این گوشی ها با محیط زیست بیشتر همراه هستند و در عین حال قابلیت استفاده در هر مکان و شرایط مختلف را نیز دارا می باشد.

ایجاد گوشی هایی با تکنولوژی هولوگرافیک

سال های اخیر به دلیل رشد روز افزون تکنولوژی، دیده شده است که بسیاری از شرکت ها در تلاش برای طراحی گوشی های هولوگرافیک هستند، با استفاده از این گوشی ها می توان گفت که عصر جدیدی از تلفن های همراه ظاهر خواهد شد، که می توانند اطلاعات در خارج از صفحه گوشی خود و همانند فیلم های علمی تخیلی نمایش دهند. این گوشی ها می توانند برای شرکت ها و یا طراحی های مختلف بسیار کاربردی باشند و اهمیت آنها در صنایع و طراحی های صنعتی بسیار مهم می باشد.

 

تلفن های هوشمند با صفحه نمایشگر منعطف

شاید استفاده از گوشی های همراه در سال های آینده بیشتر از امسال شود و این موضوع می تواند در تغییر طراحی گوشی موبایل اهمیت زیادی داشته باشد. کاربردها و همچنین استفاده های مختلف از گوشی های هوشمند باعث شده است، که بسیاری از شرکت ها به دنبال طراحی گوشی های هوشمندی با قابلیت انعطاف پذیری بالا باشند، به گونه ای که بتوان آنها را لوله کرده و یا همانند یک ساعت مچی به دست بست، این موضوع می تواند نوع کاربری گوشی های همراه را در هر حالتی تغییر دهد و کاربران می توانند با خیال راحت از طراحی گوشی موبایل خود در هر مکانی و براساس شرایط کاری از آن بهره گیرند.

 

 

استفاده از گوشی های هوشمند برای آموزش

امروزه به دلیل گسترش و سادگی استفاد از تلفن های همراه، بسیاری از شرکت های بزرگ به دنبال طراحی گوشی موبایل با قابلیت های آموزشی هستند. این گوشی ها می توانند با داشتن برنامه های مخصوص به خود، آموزش هایی را به کاربران خود و دانش آموزان مختلف در مدارس دهند، اما این چالش ها به راحتی قابل حل نیست و گوشی های هوشمند باید بتوانند به خوبی خود را در دل دانش آموزان جای دهند.

دوستی با طبیعت گوشی های هوشمند

استفاده از انرژی های پاک و قطعات جایگزین پلاستیک، می تواند کیفیت زندگی را با حدود بسیاری تغییر دهد. شرکت های بزرگ همیشه به دنبال راهی برای طراحی گوشی موبایل دوستدار طبیعت هستند. در نمایشگاه Kyocera اولین گوشی های دوستدار طبیعت معرفی شدند، که می توانستند به راحتی از طریق جذب نور خورشید شارژ شده و نیاز به برق به منظور شارژ ندارند.

برگشت به بالا
برای اطلاعات بیشتر وتماس با پشتیبانی میتوانید با شماره ی  09120163831  تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر