رندر آیفون‌های 2019 منتشر شد

به تازگی رندرهایی از آیفون‌های 2019 کمپاتی اپل منتشر شده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این رندرها به برخی از اطلاعات و جزئیات آیفون‌های آینده کمپانی اپل اشاره می‌کنند و نشان می‌دهند که آیفون‌های 2018 از سیستم‌عامل iOS 13 بهره‌مند هستند.

بر اساس این رندرها ظاهر آیفون‌های 2019 نسبت به آیفون‌های قبلی که کمپانی اپل طراحی کرده است آنچنان تغییر خاصی نداشته است و تنها تغییر اساسی که در آیفون‌های آینده نسبت به آیفون‌هایی که اکنون در دسترس است وجود دارد قرارگیری دوربین‌های جدید بر روی پنل پشتی آیفون‌های 2019 است. آیفون‌های 2019 کمپانی اپل که شامل: آیفون‌ XR، آیفون XS و آیفون XS مکس به ترتیب با دوربین‌های اصلی دوگانه و سه‌گانه روانه بازار خواهد شد.

اگر بخاطر داشته باشید در گذشته تصاویر CAD از آیفون‌های 2019 در فضای اینترنت منتشر شده بود که نشان می‌داد دوربین‌های اصلی این دیوایس‌ها در المانی مربعی شکل قرار گرفته‌اند که به نظر چیدمان عجیبی به نظر می‌رسید. در این رندرها که به تازگی از آیفون‌های 2019 منتشر شده است نیز چنین المانی در پنل پشتی قرار گرفته است. البته کاربران این احتمال را می‌دادند.

که کمپانی اپل این طرح عجیب برای چیدمان دوربین‌های اصلی در آیفون‌های 2019 را تغییر بدهد چراکه بر اساس رندرهایی که در گذشته منتشر شده بود و طرح‌های احتمالی این دیوایس‌ها کاربران خیلی زیاد از این نوع طراحی استقبال نکردند اما با انتشار این رندرها مشخص شد آیفون‌های آینده اپل از دوربین‌های اصلی در همان المان مربعی شکل بهره‌مند خواهند بود و قرار نیست که کمپانی اپل این طرح مربعی شکل را که دوربین اصلی در آن قرار می‌گیرد را تغییر دهد. البته این مسئله کاملا بدیهی است چراکه در گذشته نیز چندین بار این اتفاق افتاده است که کمپانی اپل دست به طراحی آیفونی بزند که کاربران با دیدن رندرهای آن خیلی از آن طرح استقبال نکنند اما پس از اینکه آن دیوایس عرضه شده است کاربران خیلی از آن استقبال کرده‌اند و دیدند آنقدر هم که فکر می‌کردند با طرح بدی روبه‌رو نبوده‌اند. به احتمال زیاد در آینده نیز پس از رونمایی از آیفون‌های 2019 با چنین مسئله‌ای روبه‌رو خواهیم بود.

در المان مربعی شکل که در پنل پشتی آیفون‌های آینده کمپانی اپل قرار دارد، علاوه‌بر چیدمان دوربین‌های اصلی، فلاش ال ای دی نیز قرار گرفته است. باتوجه به گزارشاتی که از این دیوایس‌های آینده اپل منتشر شده آیفون XR در دو رنگ جدید روانه بازار خواهد شد چراکه کمپانی اپل قصد دارد رنگ آبی و Coral این محصول را با رنگ بنفش کم رنگ و سبز جایگزین کند.

همانطور که می‌دانید کمپانی اپل چند سالی است که پرچم‌داران خود را در اواخر تابستان یعنی شهریور ماه معرفی می‌کند این موضوع در مورد آیفون‌های 2019 نیز صدق می‌کند چراکه قرار است در شهریورماه سال جاری میلادی شاهد رونمایی از آیفون‌های جدید کمپانی اپل شامل: آیفون‌ XR، آیفون XS و آیفون XS مکس باشیم.

مسئله مهمی که در زمینه طراحی آیفون‌های آینده کمپانی اپل وجود دارد این است که کمپانی اپل باید از خلاقیت و نوآوری در طراحی این دیوایس‌ها استفاده کند چراکه اگر نتواند محصولات خلاقانه‌ای را ارائه دهد، وضعیت فروش این دیوایس‌ها در بازار گوشی‌های هوشمند به خطر خواهد افتاد چراکه به تازگی آماری از میزان فروش گوشی‌های هوشمند در منطقه آمریکای شمالی منتشر شده است که نشان می‌دهد فروش گوشی‌های هوشمند در این منطقه با کاهش روبه‌رو شده است البته تنها کمپانی اپل نبوده است که با کاهش فروش گوشی‌‌های هوشمند در این منطقه روبه‌رو بوده چراکه کمپانی‌های دیگر نیز مانند سامسونگ، ال جی و … نیز این کاهش فروش در سه ماهه ابتدایی سال میلادی جاری در این منطقه را تجربه کرده‌اند.

در آیفون‌های 2019 اپل از چیپست A13 که در حال طراحی و توسعه توسط کمپانی TSMC است استفاده خواهد شد.

منبع

برگشت به بالا
برای اطلاعات بیشتر وتماس با پشتیبانی میتوانید با شماره ی  09120163831  تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر