در آینده چه گوشی هایی از اپل تولید میشود؟

در آينده چه گوشی هایی از اپل توليد ميشود؟

در آینده چه گوشی هایی از اپل تولید میشود؟

اپل یک برند مطرح و به نام است که سال هاست بازار دستگاه های هوشمند تاپ از جمله تلفن همراه را در دست گرفته است. هر ساله شاهد نسخه های جدیدی از گوشی های اپل هستیم که دارای خصوصیات منحصر به فرد و کیفیت بهتری نسبت به نسخه های قبلی هستند. این روزها بازار گوشی های آیفون X، XS و … داغ است؛ اما کاربران این گوشی های هوشمند که دوست دارند اولین گروهی باشند که گوشی های جدید را خریداری می کنند به دنبال یافتن اطلاعاتی از گوشی های آینده ی اپل هستند.

 

اپل و گوشی های هوشمند تلفن همراه آینده

معمولا قبل از این که یک دستگاه هوشمند به بازار عرضه شود یک سری اطلاعات از مشخصات فنی و ظاهری آن به بیرون درز می کند.

کاربران IOS در حال حاضر منتظر آیفون 11 هستند که قرار است به زودی توسط شرکت اپل به بازار عرضه شود.

آنطور که گفته می شود، تمرکز گوشی های جدید اپل بر روی دوربین های سه بعدی است. همچنین انتظار می رود این شرکت گوشی های 5G خود را وارد بازار کند و جزو اولین شرکت هایی باشد که این قابلیت را بر روی دستگاه های هوشمند خود قرار می دهند.

انتظار می رود این شرکت علاوه بر آیفون 11، دیگر نسخه های جدید آیفون مانند آیفون 11R,11 MAX را هم در آینده ای نزدیک به بازار گوشی های تلفن همراه وارد کند.

 

آیفون 11 اولین گوشی جدید اپل در آینده

 

احتمالاً جدیدترین گوشی که از این برند مطرح در بازار خواهید دید Iphone 11 خواهد بود. این گوشی در بخش پشتی خود دارای 3 دوربین است و خبرها حاکی از صفحه نمایشگر 13 اینچی آن هستند. همچنین گفته می شود که آیفون های جدید از سنسورهای سه بعدی جدید استفاده می کنند تا شناسایی چهره بهتر شود. شیشه موجود بر روی صفحه نیز احتمالاً به عقب رفته است و صفحه جدیدتری را به نمایش می گذارد.

علاوه بر موارد ذکر شده، افزایش قابل توجهی در عمر باطری و قابلیت شارژ بی سیم این گوشی دیده خواهد شد.

در طراحی این گوشی احتمالاً بریدگی آن حذف شود زیرا فضای زیادی را در قسمت بالایی نمایشگر به خود اختصاص داده است.

در چند نسل قبلی گوشی های اپل شاهد تغییراتی در طراحی آن ها بودیم. انتظار می رود تغییرات بعدی در خصوص دکمه ی پاور، دکمه اسلایدر هشدار و دکمه های تغییرات حجم صدا باشد. ممکن است این دکمه ها همگی از حالت فیزیکی خارج شوند که در این صورت یک گوشی با طراحی عالی در دست کاربران قرار خواهد گرفت.

دوربین گوشی که اهمیت بالایی برای کاربران دارد در مدل های جدید و گوشی آیفون 11 دچار تغییرات زیادی خواهد شد. احتمالاً دوربین جلو گوشی جدید اپل از 7 مگاپیکسل در مدل های فعلی به 10 مگاپیکسل می رسد و لنزهای عقب نیز 10 و 14 مگاپیکسلی خواهند بود.

علاوه بر این احتمالاً پردازنده ی تصویر نیز به مراتب بهبود می یابد تا عکاسی بهتر و مناسب تری انجام گیرد.

اطلاعاتی که در مورد گوشی های آینده اپل در دسترس است تا حدی می تواند نشان دهنده ی تغییرات زیادی در گوشی های جدید باشد؛ اما این تغییرات بیشتر در زمینه ی کیفیت و ارتقا سطح آن هاست؛ زیرا کمپانی اپل تغییرات ظاهری زیاد و قابل توجهی را در تعداد کمی از گوشی های هوشمند خود داشته است.

برگشت به بالا
برای اطلاعات بیشتر وتماس با پشتیبانی میتوانید با شماره ی  09120163831  تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر