بهترین تصاویر پس زمینه برای آیفون

بهترین تصاویر پس زمینه برای آیفون

بهترین تصاویر پس زمینه برای آیفون
کمتر کسی است که با گوشی های سری آیفون، آشنایی نداشته باشد. به واسطه ی طراحی و قیمت بالایی که دارند، همواره نام آنها را در گوشی فروشی ها می شنویم و برای خرید آنها وسوسه میشویم. امروز قصد داریم تا اپلیکیشن های معتبر تصاویر پس زمینه آیفون (Wallpapers) را معرفی کنیم.

 

1) بهترین برنامه تصاویر پس زمینه آیفون با موضوعات هنری: Vellume Wallpapers
این برنامه جزء بهترین برنامه های موجود در این زمینه است که دلایل زیادی برای انتخاب آن وجود دارد. برخلاف برنامه های مشابه، گزینه های زیادی در تنظیمات آن وجود ندارد بلکه به طور هوشمند، توانایی ارائه تصاویری متناسب با سلیقه شما را دارد. صدها تصویر خیره کننده در آن وجود دارد و روزانه تصاویر جدید و جذابی به آنها افزوده می شود. اگر دنبال تصاویر پس زمینه آیفون می گردید، پیشنهاد میکنیم که تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
برخی از امکانات این برنامه برای تصاویر پس زمینه آیفون:
تنظیمات لازم برای قرار گیری تصویر پس زمینه در قفل خانه و قفل صفحه
توانایی تار کردن تصاویر به شکل هنری
تصاویر پس زمینه بر اساس موضوع، در دسته های جداگانه ای قرار گرفته اند.

 

 

2) بهترین برنامه تصاویر پس زمینه آیفون با قابلیت تحرک : Live Wallpapers for me
جست و جو برای تصاویر پس زمینه ای متحرک در آیفون؟ زمان را از دست ندهید، امروز یکی از بهترین برنامه های این عرصه را به شما معرفی میکنیم. داشتن تصاویری در حال حرکت در پس زمینه ی آیفون یا آیپد ما حس لذت بخشی است؛ غذا دادن به ماهی های آکواریومی، تکان خوردن برگ درختان پاییزی، بارش برف و هرچیزی که بخواهید! شما می توانید از هزاران wallpaper موجود، یکی را انتخاب کنید. دسته هایی با محتوای: ورزش، حیوانات، آب و آتش و….. که جزء بهترین تصاویر پس زمینه آیفون می باشند.
برخی از امکانات این برنامه برای آیفون و ios:
اجرای برنامه در زبان های مختلف از قبیل: انگلیسی، فرانسوی، ژاپنی و آلمانی.
دسته بندی مناسب در موضوعات مختلف برای آیفون، آیپد و سیستم عامل ios.
اضافه شدن پس زمینه های جذاب به طور هفتگی.

 

 

3) برنامه ی تصاویر پس زمینه برای آیفون، با تنوعی باور نکردنی: papers.co
امروزه با پیشرفت های روزافزون فناوری اطلاعات، تولید و مدیریت برنامه ها و سایت ها هزینه بر شده است. با این وجود هنوز هم برنامه هایی هستند که امکانات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند. این برنامه نیز، در همین دسته قرار میگیرد و جز بهترین ها در میان برنامه های تصاویر پس زمینه برای آیفون، محسوب می شود زیرا مجموعه ای بسیار گسترده و متنوع را در بر می گیرد. طراحی های خیره کننده ای که زمینه های مختلفی وجود دارند، از قبیل: هنر، سیب، انسان ها، شب، بهار، فضا و …. شما می توانید تصویر دلخواهتان را در قفل صفحه و قفل خانه آیفونتان استفاده کنید فقط کافیست روی تصویر دلخواهتان کلیک کنید. در اینجا می توانید پس زمینه ای با موضوع تیم فوتبالتان، قهرمانان کمیکی مورد علاقه تان را پیدا کنید.
ویژگی های این برنامه برای آیفون:
بیش از 500000 تصویر پس زمینه ی رایگان.
ارائه تصاویر جدید به صورت روزانه.
رابط کاربری آسان.
قابلیت اتصال به اینترنت و دریافت پس زمینه های متنوع و ….
این برنامه شامل پس زمینه های تیره ی جذابی می باشد که برای آیفون x بسیار مناسب است

برگشت به بالا
برای اطلاعات بیشتر وتماس با پشتیبانی میتوانید با شماره ی  09120163831  تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر