کمپانی اپل از محبوبیت زیاد سرویس‌های اختصاصی اپل خبر داد

سرویس‌های اختصاصی اپل

کمپانی اپل به تازگی در رویدادی از محبوبیت بسیار بالای سرویس‌های اختصاصی اپل خبر داده است. این کمپانی در جریان رویداد اختصاصی که از محبوبیت بسیار بالای سرویس‌هایش گفت و آمار و ارقام زیادی را مورد بررسی کرد چند مورد از سرویس‌های جدید خود در زمینه‌های مختلف شامل: حوزه پوشش اخبار، پخش محتوای ویدئویی و همچنین انجام بازی‌های ویدئویی را نیز معرفی و رونمایی کرد.

مدیرعامل این کمپانی در جریان این رویداد اعلام کرد که کمپانی اپل در سال میلادی جاری با 10 میلیارد تراکنش مالی روبه‌رو بوده است و این مسئله نشان‌دهنده این است که کاربران تا چه میزان به سرویس‌های این کمپانی علاقه‌مند و همچنین دوست دارند تا آن‌ها را خریداری و از آن‌ها استفاده بکنند.

تیم کوک در کنار تمام آمار و ارقامی که نشان می‌داد واقعا این کمپانی از تعداد کاربران زیادی برخوردار است که مشتاق خریداری سرویس‌های این کمپانی هستند، عنوان کرد که پلتفرم iOS بزرگترین پلتفرم بازی در جهان است. او همچنین در اداامه صحبت‌های خود درباره میزان زیاد علاقه کاربران به این کمپانی و سرویس‌هایش به این مسئله اشاره کرد که تاکنون بیش از یک میلیارد بازی از سرویس اپ استور توسط کاربران  دانلود شده است و بیش از نیم میلیارد کاربر نیز به صورت هفتگی به این سرویس مراجعه کرده و بازی‌های مورد علاقه خود را از آن خریداری می‌کنند.

سرویس موسیقی کمپانی اپل نیز مانند سایر سرویس‌های این کمپانی توانسته است طرفداران زیادی را به خود جلب کند چراکه اکنون 360 میلیون کاربر دارد.

منبع

برگشت به بالا
برای اطلاعات بیشتر وتماس با پشتیبانی میتوانید با شماره ی  09120163831  تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر